Tamamlanan son projeler

Özenle hazırladığımız projelerden en son tamamlananları burada görebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Sitelerin temel yapı taşlarını oluşturan en önemli unsurlardan birisi kurumsal kimliğinizdir. Logonuza, seçtiğiniz renklere ve sloganınza kadar hepsi bir bütün olarak olarak kurumsal kimliğiniz oluşturmaktadır. İşte bu noktada profesyonel ekimizle sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.

Kurumsal kimliğimizi oluşturabilmek için öncelikle logomuz olması şarttır. Günümüzde bir çok büyük marka karmaşıklıktan uzak, minimal tasarımlara yönelmiştir. Kullanıcılar tarafından kolaylıkla anlaşılabilen, minimum sayıda renkten oluşan ancak bu renklerin firmanızın hizmetleri veya ürünleri ile bağlantısı bulunan, firmanızın sloganını, vizyonunu ve ruhunu yansıtan logo tasarımları ortaya çıkarırız.
Renklerin her birinin kendi içerisinde kendi anlamları vardır ve bunların insanlar üzerine farklı hisler uyandırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sektörünüzle alakalı araştırmalar yaparak en doğru renkleri belirler ve tasarımı buna göre oluştururuz.
Bir tasarımın gerçekleştirilmesinde tasarımcı açısından rol oynayan önemli unsurlardan birisi de hiç kuşkusuz ki orantısal yani boyutlararası ilişkilerdir. Sitenizde yer alan görsellerin doğru orantıda konumlandırılmasını yaparak son kullanıcı gözünde daha anlaşılabilir hale getirir daha fazla vakit geçirmenisi sağlarız.

Youtube kanalımız çok yakında!